מחלקת הבנקאות

מחלקת הבנקאות שלנו

מחלקת הבנקאות במשרדנו מייצגת ומייעצת ללקוחות המשרד בכל הנושאים הנוגעים להתנהלות מול המערכת הפיננסית (בנקים, שוק ההון, גופים מוסדיים), ובכלל זה בנושאים של: הסדרת והפחתת חובות, נטילת אשראי, הסכמי ליווי, מימוש בטחונות, ערבויות לבנקים ועוד.

לעורכי הדין במשרדנו התמחות ייחודית בבנקאות – עו”ד קארין שמעון ועו”ד לידור שובל עבדו כיועצים משפטית פנימיים של אחד הבנקים הגדולים בארץ במשך שנים רבות. מתוך היכרותם רבת שנים את המערכת הבנקאית מבפנים, מתעלים את הניסיון, הידע והמומחיות שצברו על מנת לתת ללקוחות המשרד את הייעוץ הטוב והמקצועי ביותר בכל הליך משפטי המתנהל מול בנקים, שפעמים רבות הינו מורכב ודורש מומחיות רבה.

מחלקת הבנקאות שלנו מייצגת  ומייעצת ללקוחות המשרד בין היתר, בניהול מו”מ להסדרי חוב והפחתת חובות לבנקים, ייצוג לקוחות הנתבעים על ידי בנקים, ייצוג בהגשת תביעות כנגד בנקים, בדיקת אופן ניהול החשבון על ידי הבנק, ייעוץ וליווי במקרים של סירוב לפתיחת חשבון ללקוח, ייצוג ערבים אשר חתמו על כתבי ערבות לטובת הבנק, ייצוג בהליכי מימוש של בטחונות על ידי הבנק ועוד.

מחלקת הבנקאות שלנו מייצגת את לקוחות המשרד מול המערכת הבנקאית והפיננסית בכל הערכאות המשפטיות, לרבות בהליכי בוררות וגישור.

משרדנו דוגל במתן שירות מקצועי ללא פשרות המותאם אישית לצרכי הלקוח.
אנו מקפידים על זמינות גבוהה ומתן מענה אישי ומהיר ומעניקים ללקוחותינו טיפול מסור ומקצועי בכל נושא; מהפשוט ועד למורכב ביותר.

מגיע לכם לקבל את הייצוג הטוב ביותר

לייעוץ משפטי אישי ומקצועי בתחום הבנקאות פנו אלינו

מאמרים בתחום הבנקאות

ערבות בנקאית

“ערבות בנקאית” הוא מונח שרבים מאיתנו נתקלים בו; בין אם כשוכרי דירה שמתבקשים להעמיד ערבות בנקאית כבטוחה לקיומו של חוזה השכירות, בין אם כבעלי עסקים

קראו עוד »

תביעה על סכום קצוב

מהי “תביעה על סכום קצוב”? מתי ניתן להגיש תביעה על סכום קצוב? איך מתגוננים בפני תביעה על סכום קצוב? במאמר זה נעשה קצת סדר ונסביר;

קראו עוד »